فال روز شنبه 1 فروردین 1394

فال متولدین ماه فروردین:

در اوایل روز شما بسیار کج خلق هستید. ممکن است در بعضی از مشکلات مبالغه کنید یا موفق به پیدا کردن یک راه خروج از یک وضعیت خاص نشوید. بیشتر افراد متولد این ماه تمام روز را تیره و تار می بینند.

فال متولدین ماه اردیبهشت:

رابطه ی شما با کسی یا برخی سازمان ها ممکن است بهبود پیدا کند، اما به سختی قادر خواهید بود که از همه ی مشکلات دوری کنید و در آرامش ذهنی قرار بگیرید. شرایط را بپذیرید، در غیر این صورت شما شروع به تلاش بیهوده خواهید کرد و در واقع به در بسته می زنید.

فال متولدین ماه خرداد:

انجام کارهای روزانه شما امروز طول خواهد کشید. اگر شما رسما مسئول هیچ جیزی نیستید و استخدام نیستید، مشکلات دیگری در انتظار شما هستند: به عنوان مثال مشکلات خانواده یا مسائل مربوط به سلامت. در هنگام شب شما قادر خواهید بود از بار مسئولیت های خود شانه خالی کنید و از شرکت خوب خود لذت ببرید.

فال متولدین ماه تیر:

ممکن است شما از اعتماد کامل به خود و احساسات شخصی دیگران خسته شوید. این کاملا طبیعی است که شما می خواهید کلیشه های قدیمی را در هم بشکنید وچند روزی را صرف به دست آوردن چیزهای تازه کنید. شاید همسر یا همراه شما نیز همین را می خواهد. هر دو شما احساس می کنید که دوست دارید تغییراتی در بعضی چیزها ایجاد کنید.

فال متولدین ماه مرداد:

این روز به احتمال زیاد در نتیجه بدبینی هایی که دارید، برخی محدودیت ها را به شما تحمیل خواهد کرد. بسیاری از متولدین این ماه اسیر شرایط خاصی خواهید شد به خصوص اگر شما شخصا مسئول چیزی هستید. ممکن است شما دسترسی به جایی برای آرامش نداشته باشد و تا پایان انجام کارهایتان بهر وحشتناکی خسته شوید.

فال متولدین ماه شهریور:

در صبح و بعد از ظهر شما علاقه مند به مسائل جدی و تحقیقات عمیق خواهید بود. ممکن است شما مجبور به رفتن به سفرهایی شوید، همچنین ممکن است آنها باعث شوند تا احساس شما کم شود. ممکن است شما با یک بخش غمگین از زندگی روبرو شوید. در هنگام شب برنامه های شخصی یا چیزهای اطرفتان ممکن است به طور ناگهانی تغییر کند.

فال متولدین ماه مهر:

در طول روز شما باید برای بهبود بخشیدن وضعیت مالی و آمادگی روحی خود همزمان تلاش کنید. شما نیاز ندارید برای آن زیاد تلاش کنید. به جای آن شما به سادگی باید صبور باشید و خویشتن دار باشید.

فال متولدین ماه آبان:

تا بعد از ظهر ممکن است شما به وسیله افکار و احساسات منفی دچار خلا روحی شوید. برای بیشتر افراد متولد این ماه، احساس کسالت تبدیل می شود به یک منبع قوی از از غم و اندوه. به خاطر داشته باشید که لزوما تقصیر دیگران نیست که شما نمی توانید راهی برای خارج شدن از این حالت پیدا کنید.

فال متولدین ماه آذر:

صورت فلکی قوش نشان می دهد که ممکن است بیشتر روز را شما تنها باشید یا اینکه احساس ناخوشایندی داشته باشید. در هنگام شب شما دوس دارید که از جهان جدا شده و ناپدید شوید. همه ی افراد متولد این ماه بدون استثناء ارتباط خود با دیگران را تقویت کنند و اطلاعات خود را به دیگران منتفل کنند.

فال متولدین ماه دی:

شما هیچ دلیلی برای کنار گذاشتن برنامه های خود ندارید، در هنگام صبح مطمئن هستید که برنامه هاتون به طور کلی می باشد و در هنگام شب فکر می کنید که باید جزیئات آن را ارزیابی کنید.

فال متولدین ماه بهمن:

در نیمه دوم روز نیلز طبیعی شما به ارتباط برقرا ر کردن با دوستان افزایش می یابد. شما فکر می کنید که فرصت محدودی دارید برای این کار دارید ، اما شاید شما به سادگی در مسیر اشتباهی قرار دارید. جستجوی خوذد را افزایش دهید و با آن شانس خود را باری پیدا کردن یک دوست جدید افزایش دهید.

فال متولدین ماه اسفند:

در پایان روز شما در معرض از دست دادن تعادل معنوی خود هستید و دنبال سراب می روید. این امر به ویژه برای افرادی است که با وجود ثبات درون پارامترهای دیگری می گیرند.