فال روز پنجشنبه 28 اسفند 1393

فال متولدین ماه فروردین:

نیمه اول روز برای فعالیت های عمومی و تیمی بسیار مناسب می باشد. با این حال شور و شوق شما به سرعت کاهش می یابد. ممن است شما علاقه تان را به رقابت و پیروزی از دست بدهید. در بعد از ظهر ممکن است شما تفکر و تعمق خود را از دست دهید یا یک مکاتبه خصوصی داشته باشید.

فال متولدین ماه اردیبهشت:

شروع روز مستعد کار و فعالیت سخت می باشد. ممکن است شما از تجربه های خود دریابید که چه مدت می توانید بارهای فیزیکی را تحمل کنید و تا چه حد دستورات می تواند به شما فشار بیاورد.

فال متولدین ماه خرداد:

در هنگام صبح شما بسیار خوشبین هستید، در نتیجه همه چیز برای آینده هموار خواهد شد. زمان را هدر ندهید – بر روی کارهای انفرادی خود تمرکز کنید زیرا در بعد از ظهر ممکن است شما در یک موقعیت وابسته قرار داشته باشید. شما ممکن است مجبور شوید یک وقت برای دیدار با یک پزشک بگیرید.

فال متولدین ماه تیر:

این روز ممکن است با یک سردرگمی و اعصاب خوردی برای شما شروع شود. اشتباهات دیگران را بر علیه آن ها استفاده نکنید و با خودتان مهربان تر باشید. در کل همه ما حق داریم یک بار اشتباه کنیم. نیمه دوم روز را برای پروژه ها و کارهای جدید تان انتخاب کنید.

فال متولدین ماه مرداد:

یک سفر یا پیاده روی در هنگام صبح ممکن است بی فایده باشد. اگر شما برنامه ریزی نداشته باشید برای باقی حوادث نیز همین اتفاق خواهد افتاد. در طول روز شما مجبور هستید بر مسائل خانوادگی خود توجه کنید یا به سلامتی خود در حال یا آینده تمرکز کنید.

فال متولدین ماه شهریور:

نیمه دوم روز را برای انجام مسولیت های خود انتخاب کنید. در طول روز شما بیشتر دوست دارید به عنوان مخاطب یا واسطه باشید. این یک روز فوق العاده برای بحث های مختلف و مکالمات خصوصی می باشد.

فال متولدین ماه مهر:

در این روز فعالیت های پر انرژی موقتا کم می شود. در طول روز تمرکز بیشتر به سمت ابزاری مانند عقل، شهود و تجربیات زندگی می باشد. نیمه دوم روز زمان مناسبی برای رفتن به سفر، خرید، پرداخت هزینه ها ، مکاتبات کسب و کار و هزینه های پزشکی می باشد.

فال متولدین ماه آبان:

نیمه اول روز برای شما یک فرصت ایجاد می کند. در طول روز ممکن است مهارت های کسب و کار شما کسل کننده به نظر برسد، اما خلاقیت شما بیدار خواهد شد. شرایط خوبی برای ارتباط بین دو قلب وجود دارد. یک تماس گرم یا یک رابطه ی عاشقانه با همسرتان خواهید داشت.

فال متولدین ماه آذر:

داشتن دیدی باز و بی ریا بودن برای ابتدای روز مناسب می باشد، اما بهتر است در بعد از ظهر آنها را فراموش کنید. نیمه دوم روز برای بیشتر متولدین این ماه به یک دوره تنهایی و سکوت تبدیل خواهد شد. ممکن است شرایط یا تغییرات روحیه شما را مجبور کند که به انزوا کشیده شوید.

فال متولدین ماه دی:

شما نباید تمامی اهداف جدیدتان را به خود اختصاص دهید، خیلی پیگیر گذشته ها نباشید. بخشی از یک پروژه را تکمیل می کنید، همه ی کارهای خود را فراموش کنید و دیدگاه خود را تغییر دهید. نیمه دوم روز زمان مناسبی برای قدم زدن، داشتن ارتباط با همسایگان و بستگان نزدیک می باشد.

فال متولدین ماه بهمن:

در آغاز روز شما نسبتا آزاد می باشید، در در بعد از ظهر همه چیز ممکن است تغییر کند. شرایط شما را وادار خواهد کرد که به درآمد، روابط، ومشکلات خانوادگی مثل تعامل با پدر و مادر فکر کنید.

فال متولدین ماه اسفند:

شک و تردید و شور و شوق ممکن است تمام طول صبح همراه شما باشد. منتظر نیمه دوم روز باشید – در طول این روز شما یک بار دیگر درک روشنی از برخی چیزها و نیات درونی خود پیدا خواهید کرد. اگر شما به طور تصادفی راه راست را گم کزده اید دوباره آن را پیدا خواهید کرد.