فال روز چهارشنبه 27 اسفند 1393

فال متولدین ماه فروردین:

امروز روز خوبی برای ابتکارات فردی و نشان دادن خود به دیگران نمی باشد. رویکرد شما در زندگی باید بر روحیه تیمی استوار باشد. امروز، روز خوبی برای پیگیری اهداف مشترک یا مقابله با یک دشمن مشترک می باشد. استدلال شدید در یک جمع یا در میان شرکا بسیار نامطلوب می باشد.

فال متولدین ماه اردیبهشت:

یک برنامه ریزی شلوغ برای یک روز معمولی ممکن است برای شما خسته کننده به نظر برسد. ممکن است در آخرین لحظات به صورت اضطراری به مطب دکتر بروید، ممکن است شما مجبور شوید برخی از کارهایی که قبلا کامل کرده بودید را از نو انجام دهید. بیماری قدیمی شما ممکن است دوبار با درد شدید همراه باشد.

فال متولدین ماه خرداد:

شما فرصت دیگری برای تحقق بخشیدن ایده های خلاقانه خود دارید. هیچکسی بر شما نظارت نخواهد کرد. از این آزادی استفاده کنید چرا که ممکن است چنین فرصتی برای مدت های طولانی برای شما پیش نیاید. این یک روز فوق العاده برای بازیهای ورزشی، تربیت بدنی و رفتن به پیاده روی در هوای تازه می باشد.

فال متولدین ماه تیر:

شما باید در بهبود وضع خانه خود فعال باشید. آماده باشید تا کنترل تمامی امور را به دست بگیرید و همه ی فرایند ها را هماهنگ کنید. با این حال از انجام دادن کارهای واقعی اجتناب کنید. پس از همه ی این ها فعالیت های شخصی شما برای یک مدت کوتاه دچار هرج و مرج خواهد شد.

فال متولدین ماه مرداد:

اگر شما تنبل نیسستید و دقیقا می دانید که چه می خواهید، شما در طول روز موفق به انجام خیلی کارها خواهید شد. این روز، روز خوبی برای معاملات سریع، تماسهای کاری و غیره می باشد. داشتن وسیله نقلیه شخصی به علاوه تجربه رانندگی با مهارت های مدیریتی یا ارتباطی یک سرویس خوب برای خیلی از افراد متولد این ماه می باشد.

فال متولدین ماه شهریور:

در تمام طول روز شما احساس می کنید برای رسیدن به یک هدف باید شدیدا فعالیت داشته باشید. ممکن است تلاش شما در یک حوضه مالی یا کاری ضرورت داشته باشد. تجهیزاتی که خطر برگشت خوردن را دارد خریداری نکنید. مهارت های ارتباطی ضعیف هر وظیفه خاصی را که نیاز به بازسازی دارد را به خطر می اندازد.

فال متولدین ماه مهر:

این روز برای شما یک روز کسل کننده نمی باشد. این روز یک روز پر حادثه می باشد به خصوص برای کسانی که در زمینه ی حمل و نقل که خطرات زیادی دارد کار می کنند. وکلا، کارآفرینان، ورزشکاران و مدیران در یک دوره جالب به سر می برند.

فال متولدین ماه آبان:

موقعیت امروز شما طوری است که باید فعالیت های خود را به طور محرمانه انجام دهید. شما ممکن است در حوزه های مدیتیشن فعالیت کنید. این روز ممکن است برای شما به کار در زمینه خدمات به مشتریان از جمله بخش خصوصی اهمیت داشته باشد.

فال متولدین ماه آذر:

یک پروژه فراموش شده یا به تعویق افتاده می تواند منبع شور و شوق برای شما باشد. این روز، روز خوبی برای انجام ملاقات با شرکا و تجدید برنامه های آینده تان می باشد.

فال متولدین ماه دی:

درگیری های قدیمی در این روز شدت می یابد. به تجربه های قبلی خود رجوع کنید و به کسی اجازه ندهید تا شما را به چالش بکشد. ممکن است در ارتباط با مدیریت، خانواده، مشتریان و خانواده لحظاتی پر استرس داشته باشید.

فال متولدین ماه بهمن:

بیشتر ترجیح می دهید که عمل کنید تا اینکه حرف بزنید. راه باز است – زمان و تلاش خود را به هدر ندهید. ممکن است شما یکی از ارتباطات خود را تجدید کنید یا اینکه پروژه ای را انتخاب کنید که موفقیت شما کاملا به آن بستگی دارد. این یک لحظه مناسب برای برنامه ریزی برای یک سفر یا فعالیت های قاونی یا اچتماعی می باشد.

فال متولدین ماه اسفند:

امروز شما بی پروا یک جنگ را انتخاب می کنید. شجاعت بیش از حد شما ممکن است کم شود. برای اینکه کانون توجه باشید اصرار نکنید همچنین سعی نکنید تا با شریکتان برابر باشید. اگر شما احساس می کنید که در یک وضعیت دشوار قرار دارید، بهتر است شما با یک وکیل یا فردی که می تواند از منافع شما حمایت کنند مشورت کنید.