فال روز دوشنبه 25 اسفند 1393

فال متولدین ماه فروردین:

با وجود عشق زیاد شما به استقلال، به سختی می توانید به هر چیزی که می خواهید برسید. اگر شما نمی خواهید به خاطر محدودیت ها اذیت شوید، شما باید دائما به خود یادآوری کنید که محدودیت هایی برای امنیت شما وجود دارد.

فال متولدین ماه اردیبهشت:

هر چیزی که امروز اتفاق می افتد برای شما خوب و سودمند می باشد . همسر شما با خوشحالی آنچه را که شما می خواهید می پذیرد، اگر شما خواسته ها و ارزو های ارو را هم به حساب بیاورید. کودکان شما هرگز به فکر مخالفت با شما نمی افتند اگر آن ها بتوانند فایده ی عملی کارهی شما را ببینند.

فال متولدین ماه خرداد:

ممکن است امروز شما زمان کمی برای ارتباطات شخصی یا فعالیت های فکری مورد علاقه تان داشته باشید. شما باید به نیاز های داخلی اساسی خود تمرکز کنید. اگر همه چیز سر جای خود قرار داشته باشند و یخچال شما پر باشد شما آرامش بیشتری خواهید داشت.

فال متولدین ماه تیر:

شما باید از اگوهای رفتاری استاندارد استفاده کنید تا از شگفتی های غیر منتظره در امان باشید. در هر صورتی لازم است به افرادی که از شما مسن تر هستند احترام بگذارید. در صورت امکان سعی کنید وقت شناس باشید، در جلسه های خود تاخیر نداشنه باشید، به قول های خود عمل کنید و در کارهایتان پشتکار داشته باشید.

فال متولدین ماه مرداد:

افراد خلاق در این روز در تعارض به سر می برند که آنها را نا امید خواهد کرد اما نامید نشوید و بر روی چیزی تمرکز کنید که در حال حاضر برای شما اهمیت بیشتری دارد. امروز زمان خوبی برای تمیزز کردن خانه و مرتب کردن اشیاء می باشد.

فال متولدین ماه شهریور:

بسیاری از افراد متولد این ماه: جدی، آرام، خجالتی و بیش از حد درون گرا می باشند. سعی نکنید که در دسترس تر و آزاد تر باشید چون به نفع شما نمی باشد. کسانی هستند که جدیت شما را مسخره کرده و به شما حسادت می کنند. در این روز شما بیشتر دوست دارید که با دوستانتان باشید.

فال متولدین ماه مهر:

این روز، یک روز هدفمند برای شما می باشد. سلامت شما ممکن است زندگی فعال شما را تحت تاثیر قرار دهد یا اینکه وضعیت مالی شما ممکن است اولویت های شما را تغییر دهد.

فال متولدین ماه آبان:

با وجود اینکه افراد متولد این ماه علاقه مند هستند که خود را از یک دور باطلی که در آن قرار دارند رها کنند اما تعدا محدودی موفق هستند. شما ممکن است تمام کلیشه های را کنار بگذارید و قوانین سخت تری برای دیگران در نظر بگیرید. این کار برای شما بد نیست اگر شما اگر شما تجربه غنی ای در این زمینه دارید.

فال متولدین ماه آذر:

حوادث امروز می تواند به عنوان یک امتحان برای شما باشد. هدف اصلی این امتحان این است که به شما می آموزد که در شرایط بحرانی چطور عمل کنید. اگر شما از پس این آزمون برآیید ممکن است شما خود را در آن یک شخص حرفه ای ببینید و به سطح بالاتری دست پیدا کنید.

فال متولدین ماه دی:

همه ی محاسبات شما امروز دقیق می باشد. اگر شما امروز خیلی به هدیه هایی که در آینده در یافت خواهید کرد فکر نمی کنید مطمئن باشید دیگران ببببه ان توجه خواهند کرد. امروز فرصت مناسبی برای بودن با دوستان قدیمی تان می باشد. وضیت شما ثبات بیشتری پیدا خواهد کرد.

فال متولدین ماه بهمن:

تمرکز امروز شما بیشتر به ایمنی می باشد. آن چیزی که برای شما مهم است را کنار نگذارید. اجاز ندهید که چیزهای مهم در زندگی شما از شما گرفته شود. برنامه ریزی دقیق و رسیدگی به اشتباهات گذشته به شما کمک خواهد کرد که از به وجود آمدن اشتباهات مشابه جلوگیری کنید.

فال متولدین ماه اسفند:

شما باید در انتخاب دوستان و شرکای خود دقت بیشتری داشته باشید. این یک لحظه فوق العاده برای انتخاب یه همراه و دوست قابل اعتماد که هرگز به شما خیانت نمی کند می باشد، به ویژه اگر شما در حال برنامه ریزی برای رفتن به یک سفر یا یک پروژه مهم می باشید.