فال روز جمعه 1 اسفند 1393

فال متولدین ماه فروردین:

امروز برای شما نیازهای داخلی اهمیت بیشتری نسبت به نیازهای خارجی خواهند داشت. از دیدگاه روانشناسی هر مساله ای نباید فقط به عنوان یک رویداد پاک دیده شود. این همان چیزی است که به شما کمک می کند به انگیزه دیگران از اقداماتشان پی ببرید.

فال متولدین ماه اردیبهشت:

شما امروز روابط موفقی خواهید داشت به شرط اینکه بتوانید بین احساست و عادات خود هماهنگی ایجاد کنید. همدلی به شما کمک خواهد کرد که یک بنیاد موفق برای ازدواج خود پی ریزی کنید و همچنین برای معاملات و کسب و کار شما مفید خواهد بود. روز خوبی برای رسیدگی به نیازهای خود و مشتریانتان است.

فال متولدین ماه خرداد:

بیشتر افراد متولد این ماه امروز با کارهای روتین ابراز وجود می کنند و گاهی از خود خلاقیت به خرج می دهند. شما نیاز دارید تلاش کنید تا پایه کارهای خود را بر اصل اعتماد بگذارید. ستاره به شما پیشنهاد می کند که امروز کارهایی که نیاز به تعامل اجتماعی یا تجزیه و تحلیل دارد را به تعویق بیاندازید و در عوض تمرکز خود را بر روی مسائلی بگذارید که رویکرد بصری دارند. (همانند قرار ملاقات و غیره ....)

فال متولدین ماه تیر:

در این روز حس عجیب پریشانی و استرس دارید. کارهای پیچیده را کنار بگذارید و در عوض زمانی استراحت کنید. اگر شما در کاری دچار اصتیسال شدید زمانی را استراحت کنید یا بخوابید. استعدادهای شما امروز شکوفا خواهد شد.

فال متولدین ماه مرداد:

نیازی نیست امروز زیاد بحث کنید. شما باید دایره اچتماعی خود را کمتر کنید. ممکن است شما بر روی مسائل خانوادگی خود تمرکز کنید و سعی کنید اعضای خانواده خود را درک کنید. برای بسیاری از متولدین این ماه، خانه تبدیل به یک مکان آرام و مخفی گاهی امن خواهد شد.

فال متولدین ماه شهریور:

ذهن شما امروز کمک زیادی به شما نخواهد کرد و در عوض بینش شما کمک خواهد کرد که اطلاعت زیادی به دست آورید. وقتی که به دنبال درک متقابل هستید بر معنویات تمرکز می کنید و روابطتان را بر اصل اعتماد بنا خواهید کرد.

فال متولدین ماه مهر:

شما باید نیازهای حیاتی خود را در اولویت بگذارید که آن ممکن است نیاز مالی و ایمنی کلی شما باشد. به آن چیزی که می خواهید به دست آورید فکر کنید و تصور کنید که آن را صد در صد به دست آوردید. شما باید امروز مایعات بیشتری بنوشید.

فال متولدین ماه آبان:

یک دوره نسبتا مطلوب برای شما آغاز خواهد شد. افکار بد را دنبال نکنید و به آنچه مردم می گویند گوش ندهید. امروز شما می توانید که کاملا بر غرایز خود تکیه کنید و آنها به شما اجازه نمی دهند که کوتاه بیایید. در این زمان سعی کنید که بیش از حد منفعل نباشید، تنبلی باعث خواهد شد که فرصت های فوق العاده را از دست بدهید.

فال متولدین ماه آذر:

روابط عموی بالای شما جای خود را به انزوا و گوشه گیری خواهد داد. از ارتباط برقرار کردن با جهان اطراف خود امتناع می کنید، می توانید در مورد عدم تمایل خود به برقرای ارتباط با دیگران صحبت کرده و مشکلات خود را با دیگران مطرح کنید یا نیاز دارید از جان درون خودتان فاصله بگیرید. تنهایی به شما کمک خواهد کرد که انرژی درونی خود را دوباره بازگردانید.

فال متولدین ماه دی:

خلق وخوی شما هر لحظه بهتر از قبل خواهد بود. حتی اگر شما از دنده چپ از خواب بلند شوید به سرعت به حالت نرمال باز خواهید گشت. احتمال تغییرات مثبت و در کل خوش شانسی برای شما افزایش خواهد یافت. امکان یک پیشنهاد سودآور برای شما وجود دارد.

فال متولدین ماه بهمن:

عکس العمل های عاطفی بخصوص در محل کار شما بیشتر خواهد شد و شما از آن حس بهتری می گیرید. موقعیت حرفه ای شما تثبیت خواهد شد اگر شما از فرصتی که برای محبوب شدن بین زیر دستانتان دارید به بهترین نحو استفاده کنید.

فال متولدین ماه اسفند:

وضعیت شما در حیطه ی اعتماد به نفس و عدم آسیب پذیری ایده آل است. شما ممکن است بدون اینکه تلاش زیادی انجام دهید ،پیروزیهای سابق خود را تکرار کنید و موقعیت خود را برای آینده مستحکم کنید.