فال روز پنج شنبه 30 بهمن 1393

فال متولدین ماه فروردین:

یک جزء عاطفی در زندگی امروز شما تاثیرگذار است. امروز روزی رقابتی برای شما می باشد. ممکن است با خودتان برای ازدواج یا انتخاب حرفه ای در جنگ باشید. اگر همسر شما واقعا برایتان ارزش دارد برای حفظ آن بجنگید.

فال متولدین ماه اردیبهشت:

شما مجبور خواهید شد که یک مشکل را به بهترین شکل ممکن حل کنید. شما باید دوباره با همکارتان گفتگو کنید یا اینکه یک وقت ملاقات از مدیر خود بگیرید و با او صحبت کنید. اگر فکر می کنید که رفتار کسی به شما آسیب می زند سعی کنید که با او در آرامش صحبت کنید.

فال متولدین ماه خرداد:

گفتار و رفتار شما در این روز بسیار تاثیزگذار خواهد بود. این روز خوبی برای فعالیت می باشد. شما ممکن است که کارتان را دوباره احیا کنید و مذاکرات دیگری داشته باشید. انجام یک کار خلاقانه در کارهای روزانه تان برای شما بسیار مفید خواهد بود.

فال متولدین ماه تیر:

تغییرات موثر بر بنیاد زندگی شما باید بیشتر مورد بررسی قرار گیرد. این یک روز فوق العاده برای صحبت کردن با اعضای خانواده است و شما می توانید آرزوهاتون را تحت کنترل بگیرید.

فال متولدین ماه مرداد:

این یک روز فوق العاده برای جلسات، به اشتراک گذاشتن اطلاعات و سفر می باشد. شما به سرعت جذب اطلاعات جدید می شوید و اگر لازم باشد به سرعت تغییر عقیده می دهید. بعضی از افراد متولد این ماه درخشش زیادی در زمینه مشاوره دارند.

فال متولدین ماه شهریور:

این روز، روز مناسبی برای استفاده از تجهزات الکترونیکی و ارتباطات آن لاین می باشد. به شما توصیه می شود که هیچ گونه لوازم آرایشی خریداری نکنید. وضعیت مالی شما به لطف برقرای ارتباط دوستانه و عاقلانه بهتر خواهد شد.

فال متولدین ماه مهر:

شما در بعضی چیزها موفقیت خواهید داشت اما موفقیت شما در بعضی چیزهای دیگر سوال برانگیز خواهد بود. انتخابات شما به خلقو خو شخصیت تان بستگی دارد. نیازهای عمومی برای مثال وضعیت زندگی یا تاهل در حال حاضر نقش مهمی را در زندگی شما ایفا می کند.

فال متولدین ماه آبان:

این روز، یک روز خوب برای مذاکرات خصوصی است. مکاتبات آنلاین کسب و کار ممکن است فشرده باشد. مسائل مربوط به داخل زندگی شما نیز ممکن است به همان اندازه فشرده باشد. این یک زمان مناسب برای خود شنلسی است. شما ممکن است این فرصت را داشته که بعضی از دشواری های که در دوران کودکیتان برای شما به وجود آمده را از بین ببرید.

فال متولدین ماه آذر:

به شما پیشنهاد می شود که از خرید کردن چیزی منصرف شوید. عجله ممکن است که شما یک چیز معیوب یا غیر ضروری خریداری کنید. کسب و کار مالی به شما توصیه نمی شود. اگر شما باید یک راهی را انتخاب کنید سعی کنید که یک تصمیم موفق بگیرید.

فال متولدین ماه دی:

بخشی از برنامه های امروز شما تا حدودی قابل تشخیص است. شما ممکن است در رسیدن به بزرگترین آرزوهاتون احساس ناامیدی داشته باشید. شما نمی توانید بین خودتان و دیگران تعادل برقرار گنید. کسی که شما ممکن است واقعا او را دوست داشته باشد و یا دوست دارید به او نزدیک شوید احتمالا شما را دوست نخواهد داشت.

فال متولدین ماه بهمن:

برگ برنده امروز شما هوش منحصر به فردتان است. این به شما کمک خواهد کرد که به راحتی با افراد خارجی ارتباط برقرار کنید. شما ممکن است برای درک بیشتر یک موضوع به تکرار آن علاقه نشان دهید.

فال متولدین ماه اسفند:

بیشترین مشکل شما در این روز عدم تمایل یا ناتوانی شما در جلب نظر دیگران است. اگر که امروز به این فکر کنید همیشه حق با شماست روزی دشوار برای شما خواهد بود.