فال روز دوشنبه 20 بهمن 1393

فال متولدین ماه فروردین:

این یک روز فوق العاده برای برقراری ارتباط ، مسافرت و انجام کارهای مورد علاقه تان می باشد. یک زندگی فعال که احساس خوبی را به شما منتقل خواهد کرد. این روز زمان مناسبی برای رفتن به سفر، ورزش کردن و بازی کردن در خارج از خانه می باشد.

فال متولدین ماه اردیبهشت:

در طول روز ممکن ست شما در یک مسافرت کاری باشید که دستمزد زیادی برای شما ندارد اما طیفی از ارتباطات اچتماعی را برای شما به ارمغان خواهد آورد که برای سلامت شما مفید خواهد بود. سعی کنید اچتماعی باشید و به اطلاعات مفید بیشتر توجه کنید. بسیاری از شما اگر به نصایح پدر و مادر و یا دوستان بزرگتر از خود گوش دهید موفق خواهید بود.

فال متولدین ماه خرداد:

برج جوزا در امتداد زندگی قدم بردارید و همیشه خود را در مسیر زندگی قرار دهید. در صورت اچتماعی بودن و فعالیت زیاد ، تردیدی شما به اهداف خود دست خواهید یافت. در این روز تردید نکنید، چرا که جای هیچ تردیدی برای شما در این مراحل وجود ندارد.

فال متولدین ماه تیر:

سرطان باید خود دست به اقدام بزند و دست از رویاهای مبهم بردارد. شما ممکن است که بین رفتن به خانه بستگان و یا انجام کارهای منزل یکی را انتخاب کنید. اگر شما احساس خوبی برای رفتن به جایی در این روز ندارید کارهای خود را آنلاین انجام دهید. از اطلاعات جدید استفاده کنید و راه های درست را امتحان کنید، این بهترین روش کسب مهارت جدید می باشد.

فال متولدین ماه مرداد:

مسیرهای طولانی که در گذشته پیمودید تکرار نکنید. در عوض در زمینه های دیگر فعالیت کنید. ستاره به شما پیشنهاد میده که فردگرا نباشید و از تمامی استعدادهایتان استفاده کنید تا به تمامی اهداف خود دست یابید.

فال متولدین ماه شهریور:

این یک روز فوق العاده برای دیدن مشتریان قدیمی و همکاران سابق است. اگرشما برای مدتی است یکدیگر را ندیده اید با یگدیگر صحبت خواهید کرد. علاوه بر اینکه شما اوقات خوبی را با هم خواهید داشت دوباره همکاری قدیمی را از سر خواهید گرفت.

فال متولدین ماه مهر:

امروز روزی سرشار از انرژی برای شماست . اگر شما انسان جسوری نیست امروز شما احساس اعتماد به نفس بیشتری خواهید کرد. امروز وز مورد علاقه مردان این ماه است . مردها قادرند قدرت فیزیکی و استعدادهای خود را در معرض دید قرار دهند.

فال متولدین ماه آبان:

به شما توصیه می کنیم که امروز را بیشتر با بستگان و آشنایانتان شپری کنید. شما با بودن در کنار دوستان و همراهان قدیمی خود احساس خوبی خواهید داشت. در پایان ممکن است شما در مورد سفر، بازیهای کامپیوتری ، مسائل کاری و خاطرات دوران کودکی خود صحبت کنید.

فال متولدین ماه آذر:

9 فوریه برای انجام کارهای جاری بسیار مناسب می باشد. روز خوبی برای انجام کارهای تیمی مثل سفر، بازی، مسابقات و ... می باشد. شما ممکن است بخواهید که با یکی از دوستان دوران کودکیتان باشید و یا با کسی آشتی کنید. بیشتر زمان خود را در خارج از منزل صرف خواهید کرد.

فال متولدین ماه دی:

این روز برای کسب دانش و مهارت های مورد نیاز شما روزی بسیار موفق خواهد بود. شما اگر برنامه ریزی مناسبی داشته باشید امروز متقاضیان زیادی در محیط کاری خود خواهید داشت.

فال متولدین ماه بهمن:

دستاوردهای شما در این روز تماما به خلق و خوی شما بستگی دارد. شما در تصمیم گیری آزاد هستید و می توانید هر آنچه را که می خواهید انجام دهید. اگر شما اعتقاداتان را از دست داده اید دوباره آن را به دست خواهید آورد. خودتان باشید و تمامی رفتارهایی که دیگران از شما انتظار دارند را فراموش کنید.

فال متولدین ماه اسفند:

اتفاقات امروز ممکن است در واقع تکرار اتفاقات گذشته باشه. شما ممکن است در این روز دوست داشته باشید که به دیدار آشنایان و دوستانتان روید. شما ممکن است بخواهید که بیشتر وقت خود را با خانواده خود سپری کنید و یا اینکه مشکلات خانوادگی خود را بر طرف کنید.