فال روز شنبه 18 بهمن 1393

فال متولدین ماه فروردین:

امروز برج حمل علاقمند به ثبات می باشد. شما می توانید به طور موفقت برای رسیدن به ثبات ، ایده های درخشان خود را کنار بگذارید . سرعت جریان عمومی وقایع پایین آمده و برخی از وظایف برای رسیدن به اهداف باید در انتظار نگه داشته شوند.

فال متولدین ماه اردیبهشت:

در هنگام صبح بیشتر اردیبهشتی ها ، احساس وابستگی شخصیتی و توجه آذار دهنده وکنترل سفت و سخت از جانب بعضی از افراد را دارند . در طول روز این احساس به تدریج از بین خواهد رفت و شما دوباره احساس آرامش خواهید داشت. در هنگام شب شما تمامی وقت خود را صرف کارهایی که می خواهید می کنید . حالا شما حق دارید بر روی مسائل ششخصیتان تمرکز کنید.

فال متولدین ماه خرداد:

جامعه پذیری برج جوزا به طور موقت محو میشه . شما حتی ممکن است بخواهید که کاملا تنها باشید بخصوص در مورد کسانی که با آن ها در تعامل هستید. ممکن است شما به خاطر تمام کردن برخی از کارهایتان یا بازگرداندن تعادل روحی خود نیاز به تنهایی داشته باشید.

فال متولدین ماه تیر:

به شما توصیه نمی کنیم که یک رابطه جدید را شروع کنید. بودن با دوستان قدیمی یک منبع شاد و پر انرژی برای شما خواهد بود. آن ها همه ی عادات شما را می دانند و لزومی ندارد که هیچ چیزی را برای آن ها توضیح دهید. امروز عقرب میل و علاقه به رشد و پرورش نشان می دهد.

فال متولدین ماه مرداد:

برای بسیاری از شیرها جنبه ی مادی چیزها مرکز توجه قرار می گیرد . شما مجبور هستید انتخاب کنید یا به صورت داوطلبانه بر روی آن تمرکز کنید . امروز ممکن است شما احساس خستگی یا شکست خوردگی داشته باشید. سلامتی شما ممکن است به خطر بیفتد بخصوص اگر به تازگی دچار یک مشکل جسمی یا استرس روحی شده باشید.

فال متولدین ماه شهریور:

به شما قول نمیدهیم که 7 فوریه یک روز هیجان انگیز برای شما باشد ولی به شما اطمینان می دهیم که یک زندگی راحت داشته باشید. شما حتی در یک محیط نا آشنا احساس اعتماد به نفس خواهید داشت . واقع گرایی ذاتی شما کمک خواهد کرد که شما یک دیدگاه هوشیارانه در مورد همه چیز داشته باشید. اما گاهی اوقات شما می خواهید که به عشق و آرمان گرایی کشیده شوید.

فال متولدین ماه مهر:

راه امروز برج میزان حتی با وجود تمام موانع از جمله کمبود پول راه آسانی خواهد بود. با یکسری مسائل شخصی روبرو خواهید شد . مشکلات شخصی مانند سوء تفاهم با دیگران که به مرور زمان کم خواهد شد و آذار شما متوقف می گردد.

فال متولدین ماه آبان:

موانعی که عقرب بین خود و دیگران ساخته است امروز اهمیت خود را از دست خواهد داد. حتی در کسب و کار خیلی رسمی نباشد . وقتی که شما قبول می کنید که به خودتان سخت نگیرید می بینید که به مردم نزدیک تر می شوید.

فال متولدین ماه آذر:

دنبال این نباشید که کانون توجه باشید . امروز کمانداران از بودن با افراد فروتن و همراه بهره مند می شوند. زمانی که وظایف کاریتان را انجام می دهید خودتان را به عنوان یک کارمند سختکوش و دستیار قابل اعتماد نشان می دهید . کمک های عملی دیگران را برای انجام کارهایی که به آن نیاز ندارید رد نکنید.

فال متولدین ماه دی:

7 فوریه 2015 روز تبلی برای شماست لذت ببرید و استراحت کنید. بر مشکلات و موانع چیره خواهید شد . هدف نهایی شما در این روز سادگی ، صداقت ، شفافیت و هماهنگی

فال متولدین ماه بهمن:

برج دلو ممکن است صبحی غم انگیز و افسرده داشته باشد. ستاره به شما پیشنهاد می دهد که دیدگاه مثبت تری نصبت به توانایی هاتون داشته باشید. شما نمی توانید بعضی از چیزهارو تغییر دهید. اما یک چیز برای شما وجود دارد که سخت ترین می باشد.

فال متولدین ماه اسفند:

یک توصیه به برج حوت ، به تماس های غیر ضروری نه بگویید. هیچ نکته ی احیا کننده ای در روابط گذشته ی شما وجود ندارد. این روز برای استدلال کردن بهترین نیست.