فال روز چهارشنبه 15 بهمن 1393

فال متولدین ماه فروردین:

امروز قوانین و مقررات سختی در انتظار برج حمل می باشد. اگر شما هنوز مجرد هستید خودتان را برای شکل گیری رابطه جدیدی آماده کنید. رابطه ای پایدار که می تواند زندگی شما را متحول سازد. امکان به وجود آمدن یک درگیری جدید برای شما وجود دارد، بخصوص اگر رئیس شما یک زن باشد.

فال متولدین ماه اردیبهشت:

برج تاروس امروز آن روی سکه زندگی را خواهد دید. برخی اتفاقات غیر قابل پیشبینی در این روز برای شما رخ خواهد داد که ممکن است شما را مجبور کند که سبک و شیوه زندگیتان را تغییر دهید. از رویارویی با تجربیات جدید نهراسید چرا که ممکن است باعث ایجاد تغییرات فوق العاده ای در زندگی شما شود.

فال متولدین ماه خرداد:

در 3 فوریه ی 2015 یک تغییر ناگهانی و غیر قابل پیشبینی در زندگی کاری و حرفه ای شما رخ خواهد داد که این تغییر ممکن است یک پروژه جدید یا یک تماس غیر معمول باشد و زندگی حرفه ای یا وضعیت مالی شما را دگرگون کند.

فال متولدین ماه تیر:

سرطان در این روز قادر خواهد بود که زندگی خود را متحول ساخته و به بالاترین سطح از زندگی خود دست یابد. سعی کنید که اهداف خود را واقع بینانه انتخاب نمایید چرا که در غیر این صورت دچار یاس ونا امیدی خواهید شد. از رویارویی با خطرات و حوادث نهراسید که این امر شما را از رسیدن به اهدافتان باز خواهد داشت.

فال متولدین ماه مرداد:

اخلاق و رفتار خوش در این روز به شما کمک خواهد کرد تمام موانع را از سر راه خود بردارید. روزی عاشقانه و پر از ماجرا در انتظار شما خواهد بود. موفقیت امروز در تمام مراحل همراه شماست. یک شانس بزرگ در انتظار شماست که آن را نباید از دست دهید.

فال متولدین ماه شهریور:

برج سنبل امروز را باید احتیاط کرده چرا که ممکن است امروز به خاطر یک ماجرا جویی مخاطره آمیز تمام وعده های خود را فراموش کرده و دچار یک سری هیجان و احساسات شدید گردد . البته در صورتی که جانب احتیاط را رعایت کنید ، تغییرات مثبت در زندگی مالی و موفقیت در انتظار شما خواهد بود.

فال متولدین ماه مهر:

برج میزان ممکن است امروز در روابط خود به خاطر روابط جدید دچار چالش هایی شود و این سوال پیش می آید که رابطه خود را حفظ کرده و یا از آن خارج شود. که این رابطه ممکن است یک رابطه ی عاطفی با همسرتان یا شریکتان باشد.

فال متولدین ماه آبان:

امروز روز هیجان عاطفی و تصمیم گیری نهایی برای شما می باشد. امروز شما باید کار جدیدی انجام دهید و پروژه جدیدی را آغاز نمایید. هنگام ملاقات با افراد جدید در این روز در ابتدا شما برای انجام کارهایتان به آنها نیاز دارید ولی به سرعت با آنها دوست شده و رابطه ی عاطفی برقرار خواهید کرد.

فال متولدین ماه آذر:

امروز یک روز عجیب برای یک شروع دوباره است. صورت فلکی قوس موفق خواهد بود اگر محتاط باشید. در 3 فوریه 2015 ممکن است به یک بخش مالی توجه زیادی داشته باشید و حوادث عجیب و غریبی برای شما اتفاق بیفتد. تب و تاب شما به خاطر یک خطر احتمالی زیاد خواهد بود.

فال متولدین ماه دی:

تمام انتظارات بلند پروازانه شما در این روز به حقیقت می پیوندد. خانم های برج جدی در این روز دچار تغییرات جدی شده و احساس غم و ناراحتی در آنها از بین خواهد رفت. مثبت اندیش باشید. ستاره شما می گویید که در این روز برنده خواهید بود.

فال متولدین ماه بهمن:

زندگی در این روز شانس دیگری به شما داده ، سعی کنید آن را از دست ندهید. اگر شما خالی از توهمات عاشقانه و غیر واقعی هستید به آسانی خواهید درخشید. علاقه شما به هر چیز ازنوعی جدید و غیر متعارف می باشد و این بهترین راه برای تغییر می باشد.

فال متولدین ماه اسفند:

برج حوت نمی خواهد تسلیم شیوه عادی زندگی باشد و در این زمان به آینده خود فکر می کند. تعطیلات گران قیمت ، عاشقانه ای عجیب یا یک ایده خلاق که برای سرمایه گذاری در آن به پول نیاز هست در انتظار شماست. بخشی از این پول باید در یک کار گروهی صرف گردد.