فال روز شنبه 11 بهمن 1393

فال متولدین ماه فروردین:

زندگی شخصی اولویت اول شما نیست. موفقیت فردی و یا تیمی مستلزم عوامل مختلفی است. اول از همه، مطمئن شوید که اشتباهات خود و دیگران را به خاطر می سپارید. باید از شر یک دستیار خائن خلاص شوید حتی اگر در زندگی شخصی دوست تان باشد.

فال متولدین ماه اردیبهشت:

امروز روز خوبی برای ایجاد تغییر در اهداف و تصمیمات و همچنین پذیرفتن سمتی جدید در محل کار تان است. این تغییرات شامل حال اکثر متولدین این ماه خواهد شد. سعی نکنید همه کار ها را با هم انجام دهید، در غیر این صورت دچار درد سر های جدی خواهید شد. انرژی ستاره ها به شما کمک خواهد کرد.

فال متولدین ماه خرداد:

امروز همه درها به روی شما باز نخواهد بود. وقت را هدر ندهید و از حداکثر گزینه های موجود بهره ببرید. ممکن است از کسی که روی کمک او حساب باز کرده بودید، نا امید شوید.

فال متولدین ماه تیر:

کارها بر وفق مراد شما پیش نمی روند. با انجام صحیح کار ها خود را در موقعیت درست قرار می دهید. ممکن است شخصی (دوست یا عشق) که به او متکی هستید شما را در دشوار ترین لحظات زندگی تان رها کند.

فال متولدین ماه مرداد:

باید انتظار لحظات خوب و بد را در روابط عشقی تان داشته باشید. سعی کنید صبور بوده و رفتاری دوستانه داشته باشید. برای گرامیداشت یک پیروزی عجله نکنید و زود هم نا امید نشوید. علیرغم جریانات آزار دهنده قادر خواهید بود خصوصیات مثبتی را در شخص مورد علاقه خود پیدا کنید.

فال متولدین ماه شهریور:

فقط قادر هستید در موقعیت های جزیی اقدام لازم را انجام دهید. بهتر است اتخاذ تصمیمات مهم را به تعویق بیاندازید. آینده شما به این تصمیمات بستگی دارد. ممکن است خود را در یک موقعیت آشنا بیابید. همچنین متوجه برخی تفاوت های ظریف خواهید شد.

فال متولدین ماه مهر:

اگر وظایف خود را به دیگران محول نکنید، آرزو های تان به حقیقت می پیوندند. در امور دیگران دخالت نکنید. سعی کنید خودتان مسائل مهم را حل کنید، چرا که مهارت و انرژی لازم را برای این کار خواهید داشت. اگر دوستان شما در فعالیت های مشترک امتحان خود را پس داده اند به آنها اطمینان کنید.

فال متولدین ماه آبان:

تسلیم شدن در برابر مشکلات نا مشخص به نفع شما نخواهد بود. دائم به خودتان نگویید که نمی توانید از پس کارها بر بیایید. کاملا روشن است که از این کلمات برای پنهان کردن تنبلی، ترس از شکست یا ترس از اجرای نا موفق کارها استفاده می نمایید.

فال متولدین ماه آذر:

ممکن است گذشته تان مانع پیشرفت سریع شما شود. هرچه خود را بیشتر مقروض نمایید، فرصت کمتری برای پرداختن به خود پیدا خواهید کرد. امکان ایجاد یک شکست شبکه ای دوره ای وجود دارد.

فال متولدین ماه دی:

دستاورد های شما به توانایی تان در همکاری با دیگران بستگی دارد. داشتن روابط دوستانه با مدیر و قرار گرفتن در جمع های حرفه ای می تواند به حل مشکل درآمدی شما کمک کند. اگر شغل تان آزاد است، مهارت های حسابداری را فرا گرفته و یاد بگیرید چگونه نیاز های مالی خود را اولویت بندی کنید.

فال متولدین ماه بهمن:

امروز قادر خواهید بود مشکلات ساده تر را با آرامش حل کنید. نتایج کار شما مستقیما با تاکتیک مورد استفاده تان درباره کارها بستگی دارد. بهمنی های پر انرژی و اجتماعی به سرعت جایگاه خود را پیدا کرده و حمایت های لازم را به دست می آورند.

فال متولدین ماه اسفند:

به حمایت نیاز دارید و ممکن است این حمایت را از یک شریک مطمئن و یا یک سیستم منسجم دریافت نمایید. از اشتباهات دیگران درس بگیرید. انتخاب بد افراد یا تجهیزات تاثیر مخربی روی شما خواهد داشت.