فال روز سه شنبه 7 بهمن 1393

فال متولدین ماه فروردین:

امروز روز برخورد و تقابل است. برنامه های کاری شما اجرا می شوند. انتظار یک برخورد شدید را در کسب و کار یا ورزش داشته باشید. در تیمی که کار می کنید مشکلی پیش می آید که به دست شما حل می شود.

فال متولدین ماه اردیبهشت:

با کار بیهوده انرژی و زمان خود را هدر می دهید. نسبت به وقایع کنونی با رویکردی فلسفی برخورد نمایید. روش های درمانی پیشنهاد نمی شود.

فال متولدین ماه خرداد:

مسائل امروز به تصمیم گیری صریح شما نیاز دارند. ممکن است تغییری رخ ندهد. سعی کنید انتخاب درستی داشته باشید و احساسات خود را کنترل نمایید. در صورت سرآمدن صبر متقابل بحثی صورت خواهد گرفت.

فال متولدین ماه تیر:

امروز بر یک خشم شدید فائق می آیید. غرورتان جریحه دار خواهد شد و در این صورت از خود دفاع کنید و اجازه ندهید عقاید و باورهایتان زیر سوال رود.

فال متولدین ماه مرداد:

خشونت اصلا پیشنهاد نمی شود. در مقابل رفتار آرام منجر به رفع موانع خواهند شد. به سمت جلو حرکت کرده و علیرغم وجود موانع به پیشرفت فکر کنید. سهل انگاری باعث ایجاد دردسر می شود. سعی کنید همه جوانب را بسنجید.

فال متولدین ماه شهریور:

مشکلات مالی منجر به ایجاد بحث و سوء تفاهم می شود. یک بار برای همیشه باید مشکلات مربوط به روابط قدیمی خود را حل و فصل نمایید.دور اندیشی و خویشتن داری به کمک تان می آیند.

فال متولدین ماه مهر:

نقاط ضعف شما به رخ تان کشیده خواهد شد. خونسردی خود را حفظ کنید و اعتماد به نفس تان را از دست ندهید.

فال متولدین ماه آبان:

در هنگام گرفتاری دست و پای خود را گم نکنید. هر چقدر به خود تسلط داشته باشید به همان اندازه بر مشکلات فائق خواهید آمد. سعی کنید ترس های تان را از دیگران پنهان کنید. اگر دیگران از نقاط ضعف شما با خبر شوند، فرصت ها را از شما می ربایند.

فال متولدین ماه آذر:

امروز نظریه "هیچ چیز غیر ممکن نیست" شما مورد آزمون قرار می گیرد. تواضع پیشنهاد نمی شود. در مواردی متحمل زیان شده اید. اشکالی ندارد، خود را نبازید و انرژی خود را باز بیابید.

فال متولدین ماه دی:

به منظور اجتناب از ضرر و زیان کنترل احساسات خود را به دست بگیرید. استرس بیش از حد برای رسیدن به آرزو ها و آمال تان مخرب خواهد بود. ممکن است مشاجرات به حد اعلی برسند و کنترل مسائل از دست تان خارج شود.

فال متولدین ماه بهمن:

به وظایف حرفه ای و خانوادگی خود عمل نمایید. تعجب آور است که بگوییم از قوانینی که به شدت از آنها تنفر دارید به سود تان خواهند بود. تلاش شما برای داشتن آزادی محکوم به شکست می شود.

فال متولدین ماه اسفند:

استقلال بیش از اندازه برای شما مشکل ساز خواهد شد. آماتور نباشید و از یک روش تجربه شده استفاده کنید. با این کار خود را در مقابل ناملایمات بیمه خواهید نمود.