فال روز دوشنبه 6 بهمن 1393

فال متولدین ماه فروردین:

به آینده بسیار امیدوار هستید. زمان حال شما به شدت روی آینده تان تاثیر می گذارد البته اگر برای پیشرفت تلاش نمایید. امروز زمان مناسبی برای ملاقات های دوستانه و ارتباطات جدید است. آنچه که بسیار اهمیت دارد این است که معایب شخصیتی خود را بر طرف سازید.

فال متولدین ماه اردیبهشت:

پا در مسیری بگذارید که قبلا آن را امتحان نکرده اید. برنامه ریزی نکنید. از قدیم گفته اند هر چه پیش آید خوش آید. این مسئله به موفقیت شما کمک شایانی می نماید.

فال متولدین ماه خرداد:

روابط مستحکم شما وارد مرحله جدیدی می شود. ممکن است از دیدگاهی جدید به شریک زندگی تان بنگرید. همچنین این روابط برای تان فرصت های خوبی فراهم خواهند کرد. فقدان درک متقابل مشکل ساز می شود.

فال متولدین ماه تیر:

انتظار کارهای روزمره و مسئولیت های غیر منتظره را داشته باشید. برای تغییرات آمادگی لازم را ندارید. اگر بیش از حد شرایط را تغییر دهید برنامه های تان زیر و رو خواهند شد. پذیرای یک میهمان و یا یک حیوان خانگی خواهید بود.

فال متولدین ماه مرداد:

امروز روز وقایع همزمان است. داشتن سرگرمی و روح خلاق به آرامش تان کمک می کند. تمایل دارید روابط گذشته خود را با برخی افراد از سر بگیرید.

فال متولدین ماه شهریور:

از موقعیت خود بهره می برید. برای مثال ممکن است دوستان جدید پیدا کنید. خانه و خانواده گرم شما فضای مناسبی برای شکوفایی استعداد های تان فراهم می آورند. امروز تصمیم گیری درست اندکی مشکل است. به خاطر دروغ در روابط خود با همسرتان دچار دردسر می شوید.

فال متولدین ماه مهر:

موقتا از تصمیمات ناپلئونی اجتناب نموده و اندکی با جریان طبیعی زندگی همراه شوید. از خانه بیرون بزنید. روز فوق العاده خوبی برای تعامل فعال و یافتن دوستان جدید است.

فال متولدین ماه آبان:

امروز سرنوشت تضمینی به شما نخواهد داد اما دری به روی اهداف و تجارب جدید برای شما باز خواهد کرد. بیش از حد از مسیر طبیعی زندگی خارج نشوید. اما تغییر مسیر ممکن است .

فال متولدین ماه آذر:

روز پر ماجرایی خواهید داشت. تمایل تان برای مدرن بودن و لذت کامل از زندگی بردن افزایش می یابد. همچنین تا حدی مرموز خواهید بود. ممکن است برای داشتن احساس آزادی دچار عذاب وجدان شوید.

فال متولدین ماه دی:

روز خوبی برای ایجاد تغییر در زندگی پیش رو دارید. دست از گوشه گیری برداشته و با دیگران ارتباط برقرار نمایید. به فرصت های منحصر به فرد توجه نمایید، چرا که شانس دوبار در خانه تان را نمی زند.

فال متولدین ماه بهمن:

آینده برای تان اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. حتی ممکن است امروز گامی به سوی آینده بردارید. استعداد های خود را باور نمایید. گذراندن زمان با دوستان وفادار حال شما را بهتر خواهد کرد.

فال متولدین ماه اسفند:

ذهن خود را از مسائل روزمره منحرف کرده و کمی خلاق باشید. بیش از اندازه روی مشکلات تمرکز نکنید. با تکیه بر رویا های خود روی پا های تان بایستید.