فال روز دوشنبه 22 دی 1393

فال متولدین ماه فروردین:

میل امروزتان به تغییر چشم انداز و خلاصی از دردسر ها کاملا طبیعی است. نگرانی در مورد کار را کنار گذاشته و برای ساعات اولیه روز برنامه ریزی نکنید. در تعامل با دیگران به دنبال جزییات نگردید. با خوش رویی خودتان را از موقعیت های نامطلوب نجات دهید.

فال متولدین ماه اردیبهشت:

امروز کنترل تمرکز شما غیر ممکن است. چند لحظه ای طول می کشد تا با محیط اطراف سازگار شوید. این حالت وقتی محتمل است که تمایل به تنبلی، سکون و راحتی در مسئولیت هایتان دارید. قبل از تصمیم گیری مطمئن شوید تمام جوانب را در نظر گرفته اید.

فال متولدین ماه خرداد:

امروز روزی مرکب از شکست و پیروزی است. چرخش شانس در موقیت ها باعث بروز اشتباهات خسته کننده می شود. اگر می خواهید یک سرمایه گذاری موفق داشته باشید با انگیزه بیشتر و سریع تر عمل کنید. شجاعت شما کمک می کند تا تعادل خوبی بین عشق و دوستی ایجاد کنید.

فال متولدین ماه تیر:

جو امروز برای پرحرفی و به روز کردن دایره علایق تان مناسب است. سعی کنید خودتان باشید و طبیعی، دوستانه و آرام رفتار کنید. این خصوصیات در تعامل با غریبه ها و افراد خانواده بسیار راهگشا هستند.

فال متولدین ماه مرداد:

احساس وظیفه ای که بر دوش تان حس می کنید امروز سبک تر خواهد شد. سعی کنید ذهن خود را از مسایل روزمره منحرف کنید. از روابط اجتماعی، فعالیت های بدنی و وقایع آموزنده لذت ببرید. اگر توان مسافرت ندارید از نرم افزار اسکایپ، اینترنت و ایمیل خود فیض ببرید.

فال متولدین ماه شهریور:

شما اشتیاق زیادی به تعامل با جهان پیرامون خود دارید، اما همیشه با شما عاقلانه رفتار نمی شود. شاید به اندازه کافی منتقدانه به مسایل نگاه نمی کنید و به کسانی اعتماد می کنید که قابل اعتماد نیستند. همچنین ممکن است درباره موقعیت ها، ظرفیت ها و پتانسیل خود دچار اشتباه شوید.

فال متولدین ماه مهر:

خجالت، منفعل بودن و کندی ویژگی های امروز شما نیستند. شما منبع عقاید جالب در خانواده یا یک محرک شاد در جمع دوستان هستید. روز سازنده ای برای روابط جدید در پیش دارید که می توانید از آشنایی با دوستان جدید تان بهتر بهره ببرید.

فال متولدین ماه آبان:

جو امروز تعامل فعال با جهان پیرامون تان را توصیه می کند. حتی این تعامل می تواند هدف اولیه شما باشد. برای بسیاری از تیری ها تضمین خوبی برای پیشرفت و موفقیت در چند هفته آینده باشد. شاید زمان آن فرا رسیده تا شرایط زندگی تان را عوض کنید و یا با اولویت های کنونی خود هماهنگ شوید.

فال متولدین ماه آذر:

باید به تماس های جدید خوشامد بگویید و دعوت ها و همکاری در مباحث جذاب آنلاین را بپذیرید. ممکن است کسی دیگر ارتباط را شروع کند اما این بدان معنا نیست که شما در سایه می مانید یا موقعیت را از دست می دهید. در هنگام بیان افکار خود شجاعت داشته باشید و عقاید خود را با دیگران در میان بگذارید. با دیگران بذله گو باشید.

فال متولدین ماه دی:

عقاید خود را به دیگران تحمیل نکنید. امروز روز سخنان طلایی شما برای دیگران نیست. به نفع شماست که همانند کار آموز رفتار نمایید. سطح اطلاعات خود را افزایش داده و آگاهی خود را بالا ببرید.

فال متولدین ماه بهمن:

امروز عقاید شما زنده تر و خوش بینانه تر و محیط پیرامون تان مناسب تر خواهد بود. اگر متولد ژانویه هستید برای اجرای عقاید خود زمان را از دست ندهید. افکارتان را روی کاغذ بریزید. دایره اجتماعی خودتان را تشکیل دهید. به جنبه های فنی و قانونی پروژه خود فکر کنید.

فال متولدین ماه اسفند:

ممکن است در طول روز دچار مشکلاتی شوید. بسیاری ار اسفندی ها در کنترل تردید ها و نگرانی ها به اندازه گفتن حقیقت دچار مشکل می شوند. یک راز خانوادگی یا آشفتگی درونی ریشه مشکلات خواهد بود.