فال روز یکشنبه 21 دی 1393

فال متولدین ماه فروردین:

در نیمه اول روز, باید مسایل تجربی را مورد بحث قرار داد. روز را با کار های روزمره جزیی مثل خرید و پرداخت قبوض به پایان برسانید. در هنگام عصر از مسایل لذت بخش توجه کنید.

فال متولدین ماه اردیبهشت:

در اوایل صبح کلامتان نافذ خواهد بود. از این مزیت برای امضای یک قرارداد یا به نتیجه رساندن یک بحث استفاده کنید. اردیبهشتی های متولد شده در نیمروز ضروری است که عقاید خود را بیان کنند. هنگام عصر زمان خوبی برای رفتن به مسافرت, لذت بردن از بودن با دوستان و کسب تجارب جدید است.

فال متولدین ماه خرداد:

نیمه اول روز را باید در تنهایی به تفکر بپردازید. این یک لحظه مناسب برای تحلیل وقایع اخیر است, مخصوصا اگر در حال حل مسئله مهمی هستید. سعی کنید تلاش های خود را بیطرفانه درجه بندی کنید. در هنگام عصر کاملا محبوب خواهید شد. ممکن است دوستان و عقاید جدیدی داشته باشید.

فال متولدین ماه تیر:

باید یاد بگیرید در دنیای اطلاعات سفر کرده و درباره پدیده جرم, تصمیمات گروهی و نگرش های سیاسی سطح دانش خود را ارتقا دهید. در نیمه اول روز توجه شما به مشکلات دیروز خواهد بود. در نیمه دوم روز بیشتر باید شاهد وقایع باشید تا اینکه بخواهید مستقیما درگیر آنها شوید.

فال متولدین ماه مرداد:

باید ساعات روز را به مسایل مادی بپردازید. تمام تلاش خود را برای رسیدن به امنیت مالی و شغلی متمرکز سازید. نیمه دوم روز را به فعالیت های اجتماعی, اتخاذ تصمیمات جدید و داشتن عقاید نو اختصاص دهید.

فال متولدین ماه شهریور:

وضوح تفکر شما اندک اندک رو به کدری گذاشته است. تا عصر بسیاری از متولدین این ماه قدرت تفکر هوشمندانه خود را از دست می دهند و دچار بی تفاوتی خواهند شد. این امر تشدید می شود اگر تحت تاثیر پیام های بازرگانی, تلقین و یا وسوسه قرار بگیرید.

فال متولدین ماه مهر:

روز خود را با کمی کار تحلیلی ( بررسی نکات عملی, خلاصه کردن نتایج و غیره) آغاز کنید. باید خود را برای برنامه ریزی یک واقعه عمومی یا پروژه ای منحصر به فرد در عصر آماده سازید. روز را با دوری از خانه و در جمع دوستان به پایان ببرید.

فال متولدین ماه آبان:

اگر هنوز تنشی بین شما و همسرتان وجود دارد بنشینید ودر مورد آن با هم صحبت کنید. این مسئله بسیار مهم است مخصوصا اگر تنش شما در مورد مسایل حاشیه ای, حقانیت همکاری یا زندگی مشترک تان باشد. از حرف زدن تفره نروید و تلفن خود را روشن بگذارید.

فال متولدین ماه آذر:

ساعات اولیه امروز مجبور خواهید بود دقیق و موشکافانه عمل کنید. زمان خوبی برای انجام کار های نیازمند وسواس مثل بازخوانی نهایی یک سند یا ویرایش متون است. فراموش نکنید که هر چقدر هم جزیی باشد ولی به خرید بروید.

فال متولدین ماه دی:

اگر سخنرانی مهمی در پیش دارید باید صبح زود از خواب برخاسته و مجددا موضوعات آن را مرور کنید. متولدین اواسط دی ممکن است در طول این مدت به نتایج نهایی در امور خود دست یابند. در هنگام عصر مجبور به اتخاذ تصمیمات همزمان خواهید شد.

فال متولدین ماه بهمن:

تمام طول روز به سبب برخی دلایل یا ترس های مشخص احساس خفگی می کنید. اما عصر هنگام قادر خواهید بود کار هایی را انجام دهید که قبلا از انجام آنها عاجز بودید. در طول این مدت جنبه خلاق شما بروز خواهد کرد و حس خود انتقادی تان خاموش خواهد شد.

فال متولدین ماه اسفند:

امروز شانس با شما یار نیست و ممکن است طرفند بدی در آستین داشته باشد. در هنگام صبح در مورد کار های خود احساس خوبی دارید. اگر تصمیم دارید کاری را برنامه ریزی یا تکمیل کنید زمان را هدر ندهید. در عصر هنگام مسیر شما در رسیدن به اهداف تان سخت تر خواهد شد.