فال روز پنج شنبه 18 دی 1393

فال متولدین ماه فروردین:

تک تک حرکات فروردینی ها می تواند روی روابط آینده شان اثر گذار باشد. ممکن است شغل, محل سکونت, ازدواج و یا روابط عاشقانه شما به بحث داغ روز تبدیل شود. در معرض انتقادات پنهان و آشکار قرار خواهید گرفت.

فال متولدین ماه اردیبهشت:

متولدین این ماه نباید به مدت طولانی مشکلات روانی خود را کتمان کنند. اگر چیزی آزارتان می دهد آشکارا آن را بروز دهید.آگر کسی را ندارید که با او در مورد مسایل تان حرف بزنید, از کاغذ و قلم کمک بگیرید و یا به صورت آنلاین با دوستانتان تماس بر قرار کنید. ممکن است به سبب اختلالات روانی آینده احتیاط و پنهان کاری بیش از حد بروز کند.

فال متولدین ماه خرداد:

ممکن است با یک دوست, فامیل و یا همسرتان یک مکالمه بسیار صریح داشته باشید. کلمات و اعمال شما بر علیه تان خواهد بود, مخصوصا اگر مشتاقانه در پی صراحت و صداقت باشید. سعی کنید جو دیپلماتیک را حتی در شرایط بحرانی حفظ کنید. در غیر این صورت روابط شخصی تان دچار مشکل می شود.

فال متولدین ماه تیر:

باید مصمم, صریح و متمرکز باشید. نگران جزییات بی اهمیت نباشید. حواستان به موارد جدی تر باشد. بسیاری از متولدین این ماه به یک مکالمه قدیمی جان دوباره می بخشند. ممکن است همسر یا مدیر (کنونی یا قبلی) قرار ملاقاتی ترتیب دهد.

فال متولدین ماه مرداد:

حالت مثبت روحی تان با تعدادی مانع نامناسب مکدر خواهد شد. ممکن است اندکی مشکلات جسمی, خدمات ضعیف و مشکلات دیگری را تجربه کنید. مخصوصا اگر عازم مسافرت بوده یا در مکانی ناآشنا قرار گرفته باشید.

فال متولدین ماه شهریور:

مسیولیت اخیر شما ممکن است ناامید کننده باشد. امکان دارد حس کنید اعمالتان به جای اینکه وضعیتی را بهتر کند آن را بدتر می سازد. احتمالا احساسات شهریوری های عاشق مورد انتقاد قرار گرفته یا اصلا تکذیب می شوند. خوشبختانه سرزنش ها خشن نخواهد بود و قادر خواهید بود روابط تان را سالم حفظ کنید.

فال متولدین ماه مهر:

به سختی می توان گفت شرایط متولدین این ماه شگفت انگیز است. مشکلات سلامتی با خستگی ذهنی همراه خواهند بود. حتی اگر احساس کنید حالتان خوب است شوق و تب و تاب دیروز از بین خواهد رفت. اگر با کسی دعوا دارید زمان آن رسیده که پرچم سفید را بالا برده و سازش پیشه کنید.

فال متولدین ماه آبان:

همه آبانی ها به اطلاعات دقیق, توصیه های خوب و انتقادات دوستانه علاقمند هستند. اگر سفر, مکالمه یا جلسه ای ضروری در پیش دارید آن را به تعویق نیاندازید. شاید مجبور باشید درباره مسئله ای با اقوام یا همکارانتان بحث کنید.

فال متولدین ماه آذر:

به نظر می رسد یک عامل مالی بر تمام زوایای زندگی شما تاثیر بگذارد. هنگام برنامه ریزی برای فعالیت های فوق برنامه, زندگی عاشقانه یا تربیت فرزندان این مسئله مالی را در نظر بگیرید. علیرغم نتایج دلسرد کننده زندگی دشوارتان (مثلا ضرر های مالی) تمام روز حال خوبتان را حفظ می کنید.

فال متولدین ماه دی:

امروز روز مناسبی برای ملاقات با افراد جدید نیست. ممکن است به سمت دوستان قدیمی بروید یا با مسئله ای در روابط کنونی تان روبرو شوید. هنگامی که مشغول به حل و فصل مسائل خانوادگی هستید نباید نقش یک میانجی, مشاور یا یک مفسر را به عهده بگیرید.

فال متولدین ماه بهمن:

ممکن است در طول روز مشکلاتی مربوط به اتصال, حمل و نقل و کامپیوتر را تجربه کنید. امکان دارد دیر برسید یا وقتی رمز عبور خود یا شماره تلفن کسی را وارد می کنید دچار اشتباه شوید. تصمیم داری با یکی از آشنایان قدیمی تماس برقرار کنید.

فال متولدین ماه اسفند:

سعی کنید مسائل مورد علاقه تان را بدون کمک دیگران درک کنید. امروز به عنوان چیزی را که گم کرده بودید می یابید, اشتباهی را که در محاسبات رخ داده بود پیدا می کنید یا دلیل شکست پروژه تان را می فهمید. از دوستانتان کمک مالی یا اطلاعاتی نخواهید. ممکن است سرشان شلوغ باشد یا آنقدر که فکر می کردید دارا و مطلع نباشند.