فال روز چهارشنبه 17 دی 1393

فال متولدین ماه فروردین:

فروردینی ها به حکمت قدیمی ایمنی اعداد هجوم می برند. شاید قصد دارید به همه ثابت کنید که از عهده هر کاری بر می آیید و به تنهایی بر مشکلات غلبه می کنید. ممکن است خصوصیاتی مثل جسارت, خشم و اشتیاق برای تلاش های سطحی به اندازه هیجانات احساسی و جسمانی همراهان وفادار شما باشند.

فال متولدین ماه اردیبهشت:

حتی آرام ترین متولدین این ماه می تواند به سهولت در اثر جو هیجان انگیز غیر قابل پیش بینی امروز خشمگین شوند. به علاوه, احتمال حرکات بی پروا به طرز چشمگیری افزایش می یابد. برای مثال, وقتی دچار خشم هستید پول خود را صرف موارد بی فایده می نمایید, اطلاعات را بد سازماندهی نموده و تماس های اجتماعی نامناسبی دارید.

فال متولدین ماه خرداد:

تمام طول روز دوقلوها (نماد تولد) در محاصره خطر هستند. اگر یک خردادی سر سخت هستید نباید از هیچ مشکلی بهراسید. شما از این امتحان سر بلند بیرون خواهید آمد. اگر آمادگی ندارید یا نا خوش هستید سرنوشت را فریب نداده منتظر زمان مناسب باشید.

فال متولدین ماه تیر:

روح مبارزه طلبی در متولدین این ماه بیداد می کند و آنها آمادگی دارند تا پایان از ارزش های خود دفاع کنند. ممکن است به اعمال کسی, بسیار پرخاشگرانه پاسخ دهید. با انجام واکنش های سریع و عجولانه خطر اینکه خود را آماج حملات دیگران قرار دهید را افزایش می دهید.

فال متولدین ماه مرداد:

ممکن است واکنش های متولدین این ماه فضای اطراف آنان را مملو از بی قراری و خشم نماید. امروز تمام مردادی ها مدافعان آتشین مزاج عقاید خود هستند. ممکن است برای آنچه که فکر می کنید درست است, برای پیشرفت, عدالت و حقوق انکار ناپذیر شخصی خود به شدت بجنگید.

فال متولدین ماه شهریور:

امروز روز آرزوهای همزمان و اعمال مشکوک است. ممکن است در حال ایجاد انقلاب در روابط دوستی, زندگی عاشقانه و خصوصی تان باشید و احساس کنید بلافاصله زندگی روزمره تان دچار تغییر شده است. منطق ظریف و درست شما موقتا باعث ایجاد حس جسارت و بی قراری در شما می شود.

فال متولدین ماه مهر:

اسیر آمال و هیجانات شدید خود نباشید. متولدین این ماه آمادگی جنگ با هر آنکس که بخواهد به احساساتشان صدمه بزند را دارند پس ممکن است به سبب این حالت نقل محافل شوید. اگر به طور ناگهانی خشمگین شدید سعی کنید به هر وسیله ای خشم خود را بیرون بریزید. تا جاییکه آرام شوید. شما در معرض خطر هستید.

فال متولدین ماه آبان:

امروز چیزی را برای اولین بار تجربه خواهید کرد. از خطا های خود درس بگیرید و به خاطر داشته باشید که همیشه اولین تلاش مثمر ثمر نخواهد بود. ممکن است مجبور شوید بر خلاف باور های خود عمل کنید و چیزی را که برایتان خیلی عزیز است به خطر بیاندازید.

فال متولدین ماه آذر:

متولدین این ماه با تجربه کمترین خطر اشتیاق به جنگیدن و آمادگی ضربت متقابل را دارند. به یاد داشته باشید که سبک واکنشی مورد علاقه شما در طول این مدت مناسب نیست و اصلاح در پرتو موقعیت کنونی امکان پذیر است.

فال متولدین ماه دی:

متولدین این ماه باید به وقایع کنونی بدون از دست دادن وجهه شخصیتی و کنترل خویشتن به موقع واکنش نشان دهند. اگر از سبک زندگی خود خسته شده اید لطفا به تغییرات خوشامد بگویید. ممکن است این تغییرات موارد جدیدی باشند که قبلا از پذیرش آنها می ترسیدید.

فال متولدین ماه بهمن:

بهمنی ها با اشتیاق فراوان قدم در مسیری جدید می گذارند. ممکن است به تجهیزات, برنامه نویسی یا سیاست علاقمند شوید و یا از علایق شخصی دیگران الهام بگیرید. نگرش ها و افراد آشنا به اندازه روش های معمولی برای شما محرک های خوبی خواهند بود

فال متولدین ماه اسفند:

اشتیاق اسفندی ها برای احساسات جدید و هیجانی عامل تعیین کننده ای خواهد بود. ممکن است روش های شخصی برای سرگرمی و ابراز خویشتن شما نیازمند به سرمایه های مالی درونی باشند. به هر آنچه که به بازار بورس مرتبط باشد شامل مزایده ها و بازی های آنلاین علاقمند خواهید شد.