فال روز یکشنبه 14 دی 1393

فال متولدین ماه فروردین:

متولدین این ماه نباید منتظر تغییرات شدید در طول روز باشند. روزمرگی باعث ایجاد حالت دلتنگی در شما خواهد شد. ممکن است با یکی از آشنایان خود دچار مشکل شوید و یا با نتایجی منفی در کارهایتان روبرو خواهید شد.باید در تصمیمات آینده خود تجدید نظر کنید.

فال متولدین ماه اردیبهشت:

متولدین این ماه به سختی حس آسودگی را تجربه خواهند کرد.امکان دارد که با خاطره یک شکست و یا یک حس ناخوشایند وظیفه ای ناتمام دچار عذاب شوید. زمان خود را با طرح های بی نتیجه به هدر ندهید. روحیه شما بهبود خواهد یافت و بینش شما به شما کمک خواهد کرد که تا پایان روز از احساسات ناخوشایند رهایی یابید.

فال متولدین ماه خرداد:

متولدین این ماه نتایج مشکوکی از وقایع اخیر دریافت خواهند کرد. نگاهی انتقادی به تدابیر خود داشته باشید. شاید اغلب بیش از حد به غریبه ها تکیه می کنید و به دوستانتان کمتر توجه می نمایید. سعی کنید اشتباهات خود را اصلاح نمایید پیش از آنکه فرصت ها از دست بروند.

فال متولدین ماه تیر:

هیچ یک ازتلاش های جدید متولدین این ماه به نتیجه نخواهد رسید. ممکن است کارها در پروژه ای جالب که اخیرا درگیر آن شده اید بر وفق مرادتان پیش نروند. ممکن است حس کنید به بن بست رسیده اید و خود را تنها و مستاصل بیابید.دیگران از اقدامات خلاقانه شما قدر دانی نخواهند کرد و پیشنهادات شما را رد خواهند نمود.

فال متولدین ماه مرداد:

هماهنگی کامل در روابطی که مد نظر متولدین این ماه است امکان پذیر نخواهد بود. بین شما و یک شخص مهم عدم توافق های اساسی و یا موانع جدی وجود دارد. ممکن است برای هر دو شما زمان آن رسیده باشد که دست نگه داشته و به کارهایتان فکر کنید و عیوب خود را برطرف سازید.

فال متولدین ماه شهریور:

بسیاری از دوشیزگان دچار سردرگمی در زمان و مکان شده با برخی شکست ها ناامیدی را تجربه خواهند کرد.اگر کارها آنطور که انتظار دارید پیش نمی روند اصرار نکرده و دست نگه دارید. تغییر موقت در مسایل روزمره تان به نفع شماست.

فال متولدین ماه مهر:

نتایج تلاش های شما شامل دو حس لذت و نارضایتی خواهد بود.ممکن است در یک پروژه بسیار موفق عمل کنید ولی در پروژه ای دیگر چندان موفق نباشید. امکان دارد درگیر دادگاه شده و در معرض مجازات قرار گیرید.

فال متولدین ماه آبان:

روحیه متولدین حساس این ماه در طول روز مثبت نخواهد بود. ممکن است در خانه خود و یا در جمع دوستان احساس غریبگی کرده و آگاهانه در پی تنهایی و سکوت باشید.اگر افکار عاشقانه ذهنتان را به خود مشغول کرده اند عجله نکنید.

فال متولدین ماه آذر:

صورت فلکی قوس اکنون پر از انرژی است و به سادگی به خوش بینی و شوق دیگران مبتلا میشود.امروز به سختی قادر به تکرار موفقیت های قبلی خود خواهید بود. مسافرت و ملاقات ها نتایج خوبی خواهند داشت اما ممکن است همزمان طعم ناخوشایندی بر جای بگذارند.

فال متولدین ماه دی:

ممکن است متولدین این ماه بخواهند یک خانه تکانی روزانه را تجربه کنند. محل زندگی و یا فایل های کامپیوتر شما به توجه تان نیاز دارند.با قرار دادن اشیا در جای خود یا طبقه بندی فایل های کامپیوترتان احساس آسودگی خواهید کرد.راستی, رسیدگی به کیف پول یا حساب بانکی تان را فراموش نکنید.

فال متولدین ماه بهمن:

روند تعادل در جهت منفی است.تا جایی که امکان دارد نگرش مثبت خود به زندگی را حفظ کنید. این حقیقت را بپذیرید که زمینه برآورده شدن برخی از آرزوهای شما هنوز فراهم نیست. به جای رویا پردازی به آنچه که اکنون هستید افتخار کنید.

فال متولدین ماه اسفند:

امروز روز خوبی برای فعالیت های اختیاری و تماس های دوستانه برای متولدین این ماه است. تصمیمات جدید اتخاذ نکنید و در جستجوی اطلاعات جدید در اینترنت نباشید. اگر به مقداری اطلاعات احتیاج دارید کمی استراحت کنید و مجددا هنگام عصر به جستجو ادامه دهید. تعامل مجازی کارامد تر,عاشقانه تر و فریبنده تر خواهد شد.