دستور پخت پیتزا تارتالت

زمان آماده سازی: 
60دقیقه
زمان پخت: 
20دقیقه
مناسب برای: 
مواد لازم: 
خمیر فوری : نصف دستور
کالباس : 200 گرم
فلفل دلمه ای : یک عدد
ذرت : یک پیمانه
پنیر پیتزا (پروسس) : 150 گرم
طرز پخت و تهیه: 

1. قالب را جلو دستتان بگذارید و داخل هر خانه اش یک خمیر قدر گردو با پوست سبز بگدازید حالا گردوها را اندازه قالب باز کنید. با دست یا وردنه. این را هم  بگویم که می توانید نازکتر هم بازش کنید بستگی به این دارد که دوست داشته باشید کراست یا همون نون ته غذایتان نازک یا ضخیم باشد. اما خیلی زیاد هم نازک یا ضخیمش نکنید که بسوزد یا خام بماند.

2. مرحله بعدی بعد از باز کردن هر گلوله خمیر داخل قالب این است که با یک چنگال خمیرتان رل آبکش کنید!!

3.  موادی را که دلخواهتان هست روی خمیر بچینید.من اینجا از کالباس و فلفل دلمه و ذرت استفاده کردم. می توانید از مایه گوشتی ماکارونی که حسابی آبش کشیده شده یا از هر چیز دیگری که مایلید استفاده کنید.

4. در مرحله نهایی از مقداری پنیر استفاده کنید.من از پنیر پروسس استفاده کردم که طعم خوبی دارد شما می توانید از موتزارلا گودا بلو چیز و پنیر پیتزای ساده استفاده کنید. حتی پیشنهاد می کنم اگر داشتید مقداری پارمسان را با کمی آویشن مخلوط و روی هر کدام مقداری بپاشید برای عطر و طعمی قویتر داشتن.

5. حالا سینی تارتالت را بگذارید توی فری که از یک ربع قبل با 180 درجه گرمش کردید.

6. مدت 15 تا بیست دقیقه.البته همانطور که بارها و بارها گفتم زمان را مدیریت کنید چون معمولا حرارت فرها تنظیم نیست زمان کمتر یا بیشتر می شود. قالب نیازی به چرب کردن ندارد البته اگه تفلون باشد

Source: 
چاشنیک